Široká škála aktivít Vytvorte si lepší tím!

Na vybudovanie jednotného, ​​efektívneho a profesionálneho obchodného tímu realizuje marketingová sekcia začiatkom roka 2022 sériu aktivít. Dúfame, že tieto aktivity prehĺbia puto medzi členmi, zvýšia pracovnú kompetenciu tímu a naštartujú vrúcnejšiu pracovnú atmosféru. úradu.

As profesionálny výrobca kyslíkového koncentrátora,AngelBiss sa venuje poskytovaniu najlepších produktov a služieb svojim globálnym zákazníkom.Na dosiahnutie vízie by boli rôzne aktivity prvým krokom k tomu, aby bol náš tím lepší.

Ranné hry

Naši členovia sa na začiatku striedajú v malej hre.V minulosti sme boli v práci často zaneprázdnení a niekedy sme mohli ignorovať dobrú vzájomnú komunikáciu.Zábavná hra zúži vzdialenosť medzi nami a zlepší nám náladu.Každý sa cíti šťastný a začína nový deň!

Zdieľanie a diskusia

V stredu si členovia pozrú krátke video s predstavením produktu a otvoria diskusiu na rovnakú tému.Náš predajca sa môže pri každodennej práci občas stretnúť s problémami, že nevie, ako zákazníkom jasne a komplexne predstaviť produkt alebo kritické body.Táto aktivita pomáha tímu naučiť sa a pochopiť dobrý spôsob riešenia problémov.

RobíCvičenie

V kancelárii naši zamestnanci väčšinu času sedia pred počítačmi, čo vedie k nedostatku pohybu.Aby sme udržali pohodlnú telesnú kondíciu členov, desaťminútové cvičenie nám môže pomôcť udržať si zdravý stav pri každodennej práci.Okrem toho, pri príležitosti zimných olympijských hier v Pekingu, vyzývame náš tím, aby takéto cvičenie ponechal dlhodobo.

 

Tieto aktivity prinesú zmenu pre náš marketingový tím.Po prvé, budeme sa lepšie poznať a bude sa nám lepšie spolupracovať.Po druhé, naše schopnosti, ako je komunikácia, porozumenie, spolupráca, sa dobre zlepšia.Využite tieto akcie, naše predstavenie produktov bude atraktívnejšie a profesionálnejšie, a preto veríme, že predajný tím získa väčšiu istotu, že bude našim zákazníkom poskytovať lepšie predpredajné alebo popredajné služby.V neposlednom rade sa vytvorí lepšia pracovná atmosférassme aktívnejší v každodennom živote.

Ako výrobcalekársky oxygenátor, AngelBiss dúfa, že všetci naši zamestnanci sa môžu snažiť čo najlepšie priniesť vysoko kvalitný produkt a vynikajúce služby pre každého zákazníka.Viac sa o nás dozviete kliknutímhttps://www.angelbisshealthcare.com/


Čas odoslania: 21. februára 2022